Prolights MinieclFR

Włoski producent zaprezentował kompaktowe reflektory typu Fresnel, które parametrami i wyglądem nawiązują do udanej serii Eclipse.

Nowe reflektory zostały stworzone do pracy w domach kultury, muzeach, teatrach czy obiektach sakralnych. Zarówno wygląd, jak i parametry, bazują na linii Eclipse, jednak seria Mini cechuje się znacznie większą kompaktowością, co ma swoje odzwierciedlenie zarówno w cenie, jak i w możliwościach wykorzystania. Oprawy występują w trzech wersjach: ze światłem ciepłym (MinieclFRTU), zimnym (MinieclFRDY) oraz RGB + lime (MinieclFRFC).  Pierwsze dwie oparte są na diodzie LED o mocy 38 W i mają kąt świecenia w zmiennym przedziale od 15 do 55 stopni, zaś model FRFC oparty jest na diodzie LED o mocy 68 W i może świecić z kątem od 15 do 75 stopni.

Urządzenia mają wysokie parametry, takie jak CRI do 93Ra, czy poziom 978 luksów, dzięki czemu oferują sporą uniwersalność w zastosowaniu. Na koniec warto również wspomnieć, że reflektory mogą być nie tylko kontrolowane zdalnie przez protokoły DMX czy RDM, ale również za pośrednictwem pokrętła i wygodnego panelu sterowania umieszczonego na obudowie. Aby dopasować urządzenia do potrzeb użytkowników, producent do zestawu dołącza również ramkę na filtry oraz skrzydełka kadrujące.

Polecamy

Najchętniej czytane artykuły

Newsletter

Zapisz się na newsletter, a nie ominie Cię żadna ważna informacja.

Close Menu
Zamknij