Prolights MinieclFR

Włoski producent zaprezentował kompaktowe reflektory typu Fresnel, które parametrami i wyglądem nawiązują do udanej serii Eclipse.

Nowe reflektory zostały stworzone do pracy w domach kultury, muzeach, teatrach czy obiektach sakralnych. Zarówno wygląd, jak i parametry, bazują na linii Eclipse, jednak seria Mini cechuje się znacznie większą kompaktowością, co ma swoje odzwierciedlenie zarówno w cenie, jak i w możliwościach wykorzystania. Oprawy występują w trzech wersjach: ze światłem ciepłym (MinieclFRTU), zimnym (MinieclFRDY) oraz RGB + lime (MinieclFRFC).  Pierwsze dwie oparte są na diodzie LED o mocy 38 W i mają kąt świecenia w zmiennym przedziale od 15 do 55 stopni, zaś model FRFC oparty jest na diodzie LED o mocy 68 W i może świecić z kątem od 15 do 75 stopni.

Urządzenia mają wysokie parametry, takie jak CRI do 93Ra, czy poziom 978 luksów, dzięki czemu oferują sporą uniwersalność w zastosowaniu. Na koniec warto również wspomnieć, że reflektory mogą być nie tylko kontrolowane zdalnie przez protokoły DMX czy RDM, ale również za pośrednictwem pokrętła i wygodnego panelu sterowania umieszczonego na obudowie. Aby dopasować urządzenia do potrzeb użytkowników, producent do zestawu dołącza również ramkę na filtry oraz skrzydełka kadrujące.

Polecamy

Newsletter

Zapisz się na newsletter, a nie ominie Cię żadna ważna informacja.

Close Menu
Zamknij