Promocja Powersoft

SoundTrade, wyłączny dystrybutor urządzeń włoskiej marki Powersoft z początkiem listopada wprowadza nową promocję „Pełne wersje w cenach podstawowych”. Tylko do końca bieżącego roku, pełne, najdroższe wersje wybranych modeli wzmacniaczy Powersoft z serii X, K i M możesz kupić w cenach wersji podstawowych.

 SoundTrade, wyłączny dystrybutor urządzeń włoskiej marki Powersoft z początkiem listopada wprowadza nową promocję „Pełne wersje w cenach podstawowych”. Tylko do końca bieżącego roku, pełne, najdroższe wersje wybranych modeli wzmacniaczy Powersoft z serii X, K i M możesz kupić w cenach wersji podstawowych. W przypadku serii K, w promocyjnej cenie wersji podstawowej otrzymujesz procesor DSP i sieciową kartę KAESOP ETH. Podobnie w serii M – w promocyjnej cenie wersji podstawowej – procesor DSP i możliwości pracy w sieci! Ośmio lub czterokanałowe końcówki flagowej serii X teraz z DANTE w cenie podstawowego modelu! Szczegóły promocji dostępne <<>> lub w dziale handlowym SoundTrade. Oferta promocyjna ważna do 31 grudnia 2018 r. lub do wyczerpania produktów promocyjnych.

Polecamy

Najchętniej czytane artykuły

Giorgos Stylianou-Matsis

Giorgos Stylianou-Matsis przyjechał do Polski w latach osiemdziesiątych, aby studiować malarstwo na warszawskiej ASP. Już wtedy cypryjski projektant wiedział, że to nie malarstwo,...

Newsletter

Zapisz się na newsletter, a nie ominie Cię żadna ważna informacja.

Close Menu
Zamknij