W katalogu firmy Monacor pojawiły się nowe przenośne systemy nagłośnieniowe marki ZZIPP z wbudowanym odtwarzaczem MP3 (SD i USB), odbiornikiem Bluetooth oraz dwoma doręcznymi mikrofonami bezprzewodowymi. To kompleksowe rozwiązanie sprawdzi się w placówkach oświatowych, klubach fitness, podczas prezentacji i w wielu innych aplikacjach wymagających kompaktowego i mobilnego nagłośnienia.

Do wyboru są dwa zestawy: ZZPB112 i ZZPB115, różniące się mocą i rozmiarem zastosowanego głośnika niskotonowego. W przypadku pierwszego modelu mamy do dyspozycji przetwornik 12″, zasilany wzmacniaczem o mocy znamionowej 60W + 20W (moc szczytowa 350W), natomiast większy model oferuje przetwornik 15” i jest napędzany przez wzmacniacz 80W + 20W, zapewniający moc szczytową 450W.

Urządzenia mogą być zasilanie sieciowo lub przy pomocy wbudowanego akumulatora 12V, zapewniającego do 4 godzin pracy. Na tylnym panelu obu zestawów znajdziemy regulowane 1 wejście mikrofonowe (XLR), 1 wejście mikrofonowe/gitarowe (6,3 mm), 1 wejście liniowe stereo (RCA). Do dyspozycji jest także 1 wyjście liniowe stereo (RCA), regulowany efekt echa dla wejścia mikrofonowego oraz funkcja talkover. Dopełnieniem wyposażenia jest 5-punktowy korektor barwy.

W komplecie znajdują się dwa bezprzewodowe mikrofony doręczne (181,6 MHz oraz 202,75 MHz) a  wygodny transport urządzeń gwarantuje obecność teleskopowej rączki i zamontowanych w podstawie obudowy kółek.