Stormzy korzysta z Soundcraft Ui24R

Brytyjski grime'owy raper Stormzy i jego realizator FOH, Raphael Williams w trasie koncertowej korzystają z kontrolowanego bezprzewodowo miksera Soundcraft Ui24R.

Największy model z rodziny Ui uzupełnia na koncertach system, składający się z dwóch konsolet Vi2000. Odpowiada za komunikację z ekipą za sceną oraz artystami i monitorami odsłuchowymi JBL 708P.

Soundcraft Ui24R to kompletny, przystosowany do zamontowaniu w skrzyni rack mikser cyfrowy i rejestrator wielośladowy, który dostarcza kompletny układ wejść i wyjść. Zapewnia czysty dźwięk, intuicyjność obsługi i niezawodność a wszystko to w udoskonalonej konstrukcji.

Ui24 bez problemu sprawdzi się jako stagebox i może być kontrolowany aż z 10 urządzeń jednocześnie przez kabel Ethernet RJ45 bądź wbudowany dwupasmowy router Wi-Fi. Wyposażony w renomowane algorytmy przetwarzania sygnału HARMAN’a, przedwzmacniacze STUDER’a i wiele więcej – od studia do sceny, Soundcraft Ui24R to optymalne rozwiązanie dla artystów, klubów muzycznych, obiektów kultury, firm eventowych oraz akustyków, którzy chcą zaoszczędzić miejsce i dostarczyć najlepszą jakość dźwięku.

Polecamy

Najchętniej czytane artykuły

Newsletter

Zapisz się na newsletter, a nie ominie Cię żadna ważna informacja.

Close Menu
Zamknij