Szukasz niedrogiego, ale dobrego rozwiązania do nagrywania podcastów, streamingu i nagrywania w domu? Zestaw PODCASTER-1 to idealny starter dla Ciebie.

[ SPRAWDŹ CENĘ ]

Firma IMG STAGELINE, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów w czasach pandemii przygotowała zestawy do nagrywania w domu. Jednym z nich jest zestaw Podcaster-1.

Serce zestawu stanowi jednokanałowy interfejs rejestrujący USB IMG STAGELINE MX-1IO wykrywany jako zewnętrzna karta dźwiękowa. Producent wyposażył go w port USB full-duplex do odtwarzania plików audio z komputera oraz nagrywania miksów na komputerze. Posiada 1 kanał wejściowy mono, przełączaną czułość mikr/linia, włączany tłumik 20dB z diodowym wskaźnikiem poziomu, 1 dodatkowe wejście stereo.

Jeśli chodzi o wyjścia użytkownik ma do dyspozycji 1 wyjście L/R (2 x 6.3mm), 1 wyjście stereo (3.5mm) oraz regulowane wyjście słuchawkowe. Producent nie zapomniał o zasilaniu phantom +48V dla mikrofonów elektretowych oraz włączanym diodowym wskaźniku poziomu stereo. Wszystko to jest zamknięte w solidnej metalowej obudowie.

Kolejnym elementem zestawu jest wysokiej jakości mikrofon wielkomembranowy IMG STAGELINE ECMS-70. W komplecie nie mogło zabraknąć osłony pop KM-23956 marki König & Meyer i statywu mikrofonowego MS-12. Całości dopełnia kabel XLR o długości 2 metrów, wyposażony w złącza xlr.  PODCASTER-1 to rozwiązanie typu plug-and-play: rozpakuj go, podłącz i do pracy!